SIA "Hydroscand Serviss" piedāvā hidraulisko sistēmu piederumus vairāk kā no 50 ražotājiem.

SIA "Hydroscand Serviss" piedāvā hidraulisko sistēmu piederumus vairāk kā no 50 ražotājiem.

serviss@hydroscand.lv
67 187 770

Biežāk uzdotie jautājumi.

 • 1. Kāpēc nevar iedarbināt hidrostacijas elektromotoru?
  Jāpārbauda fāzes vai pienāk elektrība. Ja pēc pārbaudes elektromotors nestrādā, jānes uz diagnostiku Rīgā, Katlakalna ielā 6A vai arī jāvēršas Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 2.Kāpēc nestrādā sūknis?
  Tam var būt daudzi iemesli, bet lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, vēršoties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 3.Kāpēc nepārslēdzas vārsts?
  Var būt nosprūdis vārsts, nepienāk elektrība/signāls vai ir bojāts elektromagnēts (spole). Lai veiktu diagnostiku, rekomendējam vērsties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 4.Kāpēc sulo dalītājs?
  Visdrīzāk ir deformējušās sekcijas vai arī ir jānomaina blīves, vai jāpievelk pāreja. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, vēršoties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 5.Kāpēc ir izdegusi spole?
  Ir pienācis pārāk liels spriegums, spolei iekšpusē ticis mitrums vai arī ir mehānisks bojājums. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, vēršoties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 6.Kāpēc nav spiediens hidrosistēmā?
  Varētu būt problēmas ar sūkni - jāpārbauda eļļas līmenis. Iespējams izpildmehānisma (hidrocilindra) blīvējumu bojājums. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, vēršoties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 7.Kāpēc karst eļļa?
  Var būt plūsmas samazinājums, pārāk mazs eļļas tilpums vai nepareiza sistēmas uzbūve. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, izsaucot hidraulikas speciālistu pa tel. 26170007.
 • 8.Kāpēc eļļa ir balta?
  Sistēmā varētu būt ticis ūdens, un ūdens ar eļļu izveido emulsiju, kas kļūst balta. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, izsaucot hidraulikas speciālistu pa tel. 26170007.
 • 9.Kāpēc tad, ja ir auksts hidrosistēma / sūknis strādā, bet ja silts, nestrādā?
  Parasti tas liecina par sūkņa vai kāda vārsta izdilumu vai arī izpildmehānisma blīvējumu bojājumu sākotnēja stadijā. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, vēršoties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 10.Kāpēc sūknim / hidromotoram norāva asi?
  Ir bijusi pārslodze, vai kāds cits iemesls. Lai noskaidrotu cēloni, aicinām veikt diagnostiku, vēršoties pie hidraulikas meistariem Rīgā, Katlakalna ielā 6A, vai arī Jums tuvākajā Hydroscand veikalā.
 • 11.Kāpēc nerāda spiedienu?
  Visdrīzāk hidrauliskā sistēma vienkārši neizdod spiedienu. Ja jūt, ka sistēma slogojas, bet manometrs neuzrāda spiedienu, iespējams, ka vienkārši bojāts manometrs.
 • 12. Vai nomainot filtru, hidrosistēma sāks strādāt?
  Pastāv ļoti maza iespējamība ka sistēma sāks strādāt pēc filtra nomaiņas. Ja pēc filtra nomaiņas hidrosistēma nestrādā, jāizsauc hidraulikas speciālists pa tel. 26170007.